Miejsce: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w powierzonym regionie
  • Rozwój biznesu skoncentrowany na wynikach finansowych oraz satysfakcji Klientów
  • Osiąganie celów sprzedażowych zarówno w zakresie budżetów, jak i efektywności sprzedaży w wyznaczonych segmentach rynku oraz KPI sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za całościowe prowadzenie projektu sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku, potrzeb klientów oraz ich aktywności
  • Bieżące raportowanie sprzedaży
  • Współpraca z kluczowymi działami firmy w celu efektywnego przełożenia strategii firmy na strategię działań rynkowych
  • Reprezentowanie Firmy podczas wybranych konferencji oraz prestiżowych wydarzeń biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy B2B
  • Znajomość rynku maszyn przemysłowych, robotyki i automatyki będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w strukturach rozproszonych, doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi pracę rozproszoną
  • Determinacja w realizacji założonych celów
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy z zespołem i angażowania pracowników
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
  • Elastyczną formę pracy – hybryda/ work from home
  • Spójność działań biznesowych z wartościami firmy
  • Udział w strategicznym projekcie rozwoju firmy
  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym pracujemy w oparciu o plany i długoterminowe myślenie
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym w ważnych dla Ciebie obszarach